Letný biblický tábor

Letný biblický tábor

Milí rodičia,
minulý rok ste nám prejavili dôveru a zverili vaše poklady, aby sme im mohli svedčiť o Pánovi Ježišovi a aby sme spolu zažili kopec vzácnych chvíľ. ak máte záujem prihlásiť vaše dieťa do tábora i tento rok, budeme veľmi radi. deti vo veku 6-12 rokov budú účastníkmi tábora, staršie budú junior vedúcimi :) cena tábora ostáva 30e (hradí sa z nej strava, táborové tričko a použité materiály, aj keď našťastie väčšinu dobrý ľudia darujú, lebo inak by sme to nevykryli). Radi by sme deti zobrali vo štvrtok na výlet do Atlantis Levice. tak je však potrebné zaplatiť vstup. ak nechcete aby sa dieťa tohto výletu zúčastnilo, tak v ten deň samozrejme nemusí prísť a aj príspevok na stravu vám bude odrátaný)
 Vaše dieťa potrebuje pri nástupe:
1.     Vyplnenú prihlášku
2.     Fotokópiu zdravotnej karty
3.     Uhradenie príspevku
Tieto budú pripravené pri vstupe, prosíme vás preto, aby v prvý deň, teda 25.7.2022 prišiel s dieťaťom zákonný zástupca (alebo poverená osoba, podpisuje osoba nad 18rokov). Toto je možné poriešiť aj skôr po dohode na fare počas júna, potom len prinesiete dieťa a začne zábava :)
Prosíme vás, aby deti mali vlastný batoh (tašku) a v ňom:
-        Náhradné oblečenie
-        Fľašu na vodu
-        Plavky a uterák (určite budú mokrí), šľapky k vode
-    Lieky (ak má napr.na alergiu alebo alergickú reakciu, tieto však odovzdajte pri zápise do rúk vedúcich a označte ich menom dieťaťa)
-    Mikinu, pršiplášť (lebo na obedy sa presúvame do jedálne a počasie neovplyvníme)

Prajeme vám požehnané dni a tešíme sa na tábor.